Notiks Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojums

Siguldas Valsts ģimnāzija, tāpat kā Latvija, šogad atzīmē savu 100.dzimšanas dienu. Skolas absolventi Siguldas Valsts ģimnāzijā (bijušajā Siguldas 1.vidusskolā) un pedagogi aicināti skolas jubileju atzīmēt sestdien, 10.novembrī. Reģistrācija salidojumam paredzēta bijušajiem skolotājiem un vidusskolas absolventiem, kuri pēc dažādām izglītības reformām vidusskolu absolvējuši gan 11.klasē, gan 12.klasē. Jubilejas svinības rudenī nav izvēlētas nejauši – par skolas dibināšanas datumu tiek uzskatīts 1918.gada 17.novembris.

Svinīgais pasākums 10.novembrī Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās sāksies plkst. 16.00 ar skolas absolventu kolektīvu uzstāšanos, bet pasākuma neformālajā daļā no plkst. 19.00 līdz 4.00 viesus divās deju zālēs priecēs muzikālās apvienības „Flora” un „Zelta kniede”. Pasākumā darbosies foto stūris, kurā iemūžināt atkalredzēšanās mirkļus, būs iespēja iegādāties Siguldas Valsts ģimnāzijas simtgadei veltīto grāmatu, tiks nodrošināts kafijas automāts. Ierašanās pasākumā ar “groziņiem”, par traukiem un piederumiem būs parūpējusies skola.

Līdz 7.novembrim skolas absolventi tiek lūgti reģistrēties salidojumam šeit un iemaksāt 10 eiro dalības maksu:

Saņēmējs: Siguldas novada pašvaldība
Reģ.nr. 90000048152
Banka: AS „SEB banka”
SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
Konta numurs: LV15UNLA0027800130404

Maksājuma mērķī jānorāda: SVĢ absolventu salidojumam, vārds, uzvārds (absolvēšanas brīdī), absolvēšanas gads (piemēram: SVĢ absolventu salidojumam, Ilze Priedīte, 1993).

Atgādinām, ka šobrīd Siguldas Valsts ģimnāzija atrodas uz pārmaiņu sliekšņa – ir uzsākta jauna mācību korpusa būvniecība Ata Kronvalda ielā 7, kas jau tuvākajos gados ļaus skolai kļūt par vienu no mūsdienīgākajām izglītības iestādēm Latvijā.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.