Siguldas Valsts ģimnāzijai  Ziemassvētkos 143 zelta un sudraba liecība

Piektdienas rītā, 21.decembrī Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zālē pulcējās skolēni, klašu audzinātāji un skolas administrācija, lai svinīgi izsniegtu un saņemtu zelta un sudraba liecības, kā arī godinātu olimpiāžu laureātus.

Kopumā 143 izglītojamie ieguvuši labus, teicamus un izcilus mācību sasniegumu vērtējumus 2018./2019.mācību gada pirmajā pusgadā. Īpašu uzslavu pelnījusi 9.a klases izglītojamā Agnese Zaperecka, kurai zemākais vērtējums liecībā ir 9 balles.

Zelta liecības  ar vērtējumu ne zemāku par 8 ballēm (ļoti labi) pusgada noslēgumā – saņēma 35 izglītojamie:

Nr Klase Uzvārds, vārds
1 7.b Meņģele Annija Paula
2 7.c Petrovska Elza
3 7.c Strautmale Dagmāra
4 7.d Boldāne Elīna
5 8.a Bērziņa Arta Keita
6 8.a Čečiņa Enija
7 8.b Auziņa Dārta
8 8.b Balama Evelīna
9 8.b Paugule Annija Patrīcija
10 9.a Zaperecka Agnese
11 9.b Arnicāne Aija Egija
12 9.b Brigzne Sintija
13 9.b Lucāne Paula
14 9.b Mihelsone Eimija
15 9.b Priedulēna Paula Daniela
16 9.c Krūmiņa Ivonna
17 9.c Priedniece Arta
18 10.a Apīne Luīze Paula
19 10.a Leišavniece Ieva
20 10.a Ozoliņš Tomass
21 10.a Ustinova Sabrīna
22 10.c Jansone Elvija
23 11.a Biteniece Paula Luīze
24 11.a Circene Beāte Marta
25 11.a Gabliks Aleksis
26 11.a Ozola Elīna
27 11.a Tilnere Marta Linda
28 11.a Ziediņa Anta
29 12.a Cērpa Lote Katrīna
30 12.a Daugulis Pauls
31 12.a Kadiķis Niklāvs
32 12.a Mitrevics Māris Maikls
33 12.a Pauniņa Laura
34 12.b Prokopčika Guna
35 12.c Mežvinskis Dairis

Sudraba liecības – ar vērtējumu ne zemāku par 7 ballēm (labi) pusgada noslēgumā – saņēma 108 izglītojamie:

Nr Klase Uzvārds, vārds
1 7.a Lūse Beatrise
2 7.a Veismane Marta
3 7.b Arāja Elizabete
4 7.b Bangevics Emīls Matīss
5 7.b Blūmentāle Patrīcija Nora
6 7.b Dāboliņa Santa
7 7.b Kligina Karlīna
8 7.b Kupča Anna
9 7.b Kurpnieks Uldis Andrejs
10 7.b Laiva Jete
11 7.b Lācītis Daniels Martins
12 7.b Marcinkevičs Jānis
13 7.b Sedova Viktorija
14 7.b Strakšs Artūrs
15 7.c Gailīte Džūlija
16 7.c Klinsone Marta Evelīna
17 7.c Polis Bruno
18 7.c Urbanoviča Dārta
19 7.c Ūdre Patrīcija
20 7.d Ancvere Elizabete
21 7.d Grauda Eva
22 7.d Kazāka Klinta Elma
23 7.d Strods Patriks Ričards
24 7.d Veide Kārlis Edvards
25 8.a Jurjāne Evelīna
26 8.b Cillinbergs Oto
27 8.b Endžele Agnese Grieta
28 8.b Gercāns Krišjānis
29 8.b Grosberga Amanda Sofija
30 8.b Kokins Gabriēls
31 8.b Oliņš Pauls
32 8.b Ruduša Paula Patrīcija
33 8.b Siņicins Rinalds
34 8.b Zemīte Anete
35 8.c Duļbinska Enija
36 8.c Ozoliņa Anna
37 8.c Priekulis Mariss
38 8.c Zeiza Žaklīna
39 9.a Gaile Līna
40 9.a Kārkliņa Diāna Egija
41 9.a Ošeniece Ieva
42 9.a Skromane Arta
43 9.a Šarna Agate
44 9.b Aleksejeva Diāna
45 9.b Batrags Ivars
46 9.b Bojārs Mārtiņš
47 9.b Bumblis Gustavs
48 9.b Daugule Anete Ieva
49 9.b Gulbis Otomārs
50 9.b Petrovskis Edvards
51 9.c Bubete Sindija
52 9.c Būda Annija
53 9.c Ciglis Nils
54 9.c Dinka Marta
55 9.c Janševska Paula Justīne
56 9.c Lembergs Mikus
57 9.c Ozols Reinis Jēkabs
58 9.c Sutīrina Keita
59 9.c Veģeris Francis Daniels
60 10.a Feldmanis Kristaps
61 10.a Kandele Annemarija
62 10.a Miķelsone Alise
63 10.a Palamarčuks Artūrs
64 10.a Pinsone Fani
65 10.a Slapjuma Sanita
66 10.a Stankeviča Elizabete
67 10.a Velmeris Reinis
68 10.a Zariņš Valdis Pauls
69 10.b Kaņepe Marta Daniela
70 10.b Krauklis Everts
71 10.b Kreica Samanta
72 10.b Vīksne Estere
73 10.c Eglīte Katrīna
74 10.c Pavlova Patrīcija
75 10.c Sirsone Elza
76 10.d Bērze Madara
77 11.a Adzilča Dārta
78 11.a Jordāne Elza Rūta
79 11.a Vigulis Artis
80 11.b Mārtiņš Māris
81 11.b Saleniece Ance
82 11.b Šmaliņa Annija
83 11.b Zaķīte Katrīna
84 11.c Bērze Eva
85 11.c Borisovs Mihails
86 11.c Rogule Annija Daniela
87 11.c Vāgnere Ilva Ance
88 11.d Dīcmane Deina
89 11.d Jēkabsons Raimonds Dolfs
90 12.a Gaigals Kārlis
91 12.a Kozlinskis Markuss
92 12.a Krauja Marta Roberta
93 12.a Menģele Sindija
94 12.a Narnicka Una
95 12.a Pinsone Stefi
96 12.a Rulle-Titava Kitija
97 12.a Vītoliņa Annija
98 12.b Auziņa Madara
99 12.b Cigle Magda
100 12.b Kalniņa Dārta
101 12.b Prībe Norberts
102 12.b Veica Elīza
103 12.c Frolova Aļina
104 12.c Urtāns Jānis
105 12.d Draudiņa Dita
106 12.d Kikuste Luīze Ieva
107 12.d Šaršūne Lizete
108 12.d Zunte Dārta Estere

Esam priecīgi un ļoti lepojamies ar savu izglītojamo augstajiem sasniegumiem!

Plašāka fotogalerija.