Skolēni klātienē vēro hokeja spēli un piedalās labdarības akcijā

7.decembrī Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.a, 8.c, 9.a, 9.b, 9.c un 10.b klašu skolēni devās uz “Arēna Rīga”, lai noskatītos ne tikai aizraujošu hokeja spēli, bet arī piedalītos labdarības projektā “Eņģeļi pār Latviju”.

Hokeja spēle pret Ufas SALAVAT JULAEV tika veltīta ilggadējam labdarības projektam “Eņģeļi pār Latviju”, ko sadarbībā ar partneriem jau 11. gadu rīko kanāls LNT, Bērnu Slimnīcas Fonds (BSF) un veikalu tīkls “RIMI Latvia”. Akcijas moto – sniegt palīdzību smagi slimiem bērniem, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam. Pirms šīs spēles tika iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselības problēmām. Spēles starplaikā skolēni atbalstīja akciju, ziedojot ziedojuma kastītēs, tādējādi dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam.

Par labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” mērķi stāsta “Bērnu Slimnīcas fonda” vadītāja Liene Dambiņa: “Tas ir milzīgs atbalsts daudziem bērniem un viņu ģimenēm Latvijā. Vienlaikus tā ir kļuvusi par sirsnīgu Ziemassvētku laika tradīciju, kad tik daudzi nāk palīgā un iesaistās, lai bērniem būtu iespēja uzlabot veselību, dzīvot pilnvērtīgi un būt laimīgiem.”

Informāciju sagatavoja:
9.b klases audzinātāja Daiga Jēkabsone