Ģimnāzijas volejbolisti izcīna otro uzvaru Pierīgas skolēnu sporta spēlēs

Ar Siguldas Valsts ģimnāzijas komandas uzvaru Zvejniekciema vidusskolā noslēdzies Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrs puišiem B vecuma grupā (2003. g.dz. un jaunāki). Siguldieši līdz ar to atkārtojuši savu vecāko skolas biedru panākumu – nedēļu iepriekš viņi uzvarēja arī vecākās A grupas turnīrā.

Turnīram bija pieteikušās deviņu Pierīgas skolu komandas. Vispirms tās aizvadīja mačus līdz diviem uzvarētiem setiem trijās apakšgrupās, tad pa divām labākajām komandām izspēlēja pusfināla cīņas par tiesībām iekļūt finālturnīrā, kur tad arī tika sadalītas godalgotās vietas.

Siguldas Valsts ģimnāzijas volejbolisti sacensības pabeidza, uzvarot visās spēlēs un nezaudējot nevienā setā. Apakšgrupā viņi ar 2:0 pieveica Babītes vidusskolas un Ādažu vidusskolas komandas, pusfinālā ar 2:0 (15:4, 15:6) apspēlēja Mārupes vidusskolas volejbolistus, bet finālturnīrā par 1.-3.vietu guva pārliecinošas uzvaras pār Ādažu vidusskolu 2:0 (15:4, 15:4) un Zvejniekciema vidusskolu 2:0 (15:3, 15:8).

Otri vietu turnīrā ieņēma ādažnieki, kuriem zaudējumi Siguldas ģimnāzistiem tā arī palika vienīgie. Pusfinālā viņi ar 2:0 (15:12, 15:9) uzvarēja novadniekus no Ādažu Brīvās Valdorfa skolas, bet finālturnīrā izšķirošajā spēlē par otro vietu sīvā cīņā ar 2:0 (15:11, 15:13) pārspēja laukuma saimniekus Zvejniekciema vidusskolas puišus, kuri finišēja trešajā vietā.

Siguldas Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja Ralfs Knēža, Niks Iesalnieks, 9.b;  Dāvis Vēvers, Sandijs Suhānovs, 9.c; Gabriēls Kokins, 8.b un Gustavs Auziņš, 7.c klase.