LSFP pasniedz Siguldas Valsts ģimnāzijai čempionu kausu

Pirmdien, 15. aprīlī, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis un biedrības darbinieki apmeklēja Siguldas Valsts ģimnāziju, lai izglītības iestādei svinīgi pasniegtu Latvijas skolu Ziemas Olimpiskā festivāla čempionu kausu.

E.Fogelis sveica skolēnus ar izcīnīto uzvaru Ziemas festivālā, pasniedzot čempionu kausu ģimnāzijas direktoram Rūdolfam Kalvānam. LSFP prezidents uzsvēra, ka izšķirošais nav tikai gūtās uzvaras, bet svarīgi ikvienam sportistam izaugt par labu cilvēku. “Lai sportā gūtais rūdījums jums palīdz sasniegt dzīvē augstākās virsotnes!” novēlēja E. Fogelis. Arī LSFP prezidents savulaik absolvējis šo Siguldas skolu.

Ziemas festivāla organizators Juris Titovs novēlēja skolēniem tēmēt olimpisko spēļu virzienā. “Es vienmēr skolēniem atgādinu, ka olimpiskais medaļnieks Daumants Dreiškens savas olimpiskās gaitas sāka kā skolas hokeja komandas vārtsargs Ziemas festivālā,” sacīja J. Titovs. Viņš uzsvēra, ka Ziemas festivāls ir pirmais solis olimpisko spēļu virzienā.

Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Ineta Lapacinska pastāstīja, ka izglītības iestāde mērķtiecīgi gatavojusies Ziemas festivālam. “Piestrādājām pie tā, lai Siguldas Valsts ģimnāzija būtu pārstāvēta iespējami daudzos sporta veidos, lai varam skolu kopvērtējumā cīnīties par 1. vietu,” vienu no panākumu stūrakmeņiem atklāja I. Lapacinska.

Jau ziņots, ka 2019. gada Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla kopvērtējumā ar 12 medaļām (seši zelti, trīs sudrabi un trīs bronzas) uzvaru svinēja Siguldas Valsts ģimnāzija. Ziemas festivāls Ērgļos un Viešūra kalnā pulcēja 1262 skolēnus no 139 skolām. Latvijas skolu jaunieši cīnījās par godalgām 14 sporta veidos un lielajā skolu stafetē.

Informācija: www.lsfp.lv