9. b klases skolēni veiksmīgi piedalās konkursā “Ventspils IT izaicinājums 2019”

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2019” žūrija ir pabeigusi darbu pie pirmās kārtas darbu vērtēšanas un noteikusi 64 komandas, kuras tiksies finālā un piedzīvojumiem bagātā notikumā Ventspilī, kā arī pretendēs uz 12 000 EUR naudas balvu fondu. Finālā būs 38 komandas no Latvijas, 13 no Lietuvas, 9 no Igaunijas un 4 no Somijas.
“Ventspils IT izaicinājums 2019” finālisti C grupā (7. – 9. klase) ir
komanda “MALACIS” – no Siguldas Valsts ģimnāzijas. Komandas dalībnieki 9.b klases skolēni Pauls Oliņš, Krišjānis Gercāns un Linards Anspoks no 13. līdz 15.novembrim Ventspilī cīnīsies 2.kārtā.
Šogad konkursam pieteicās skolēni no 221 dažādām izglītības iestādēm. Konkursam reģistrējušās kopumā 533 komandas: 370 no Latvijas, 76 no Lietuvas, 72 no Igaunijas un 15 no Somijas.
Konkursu “Ventspils IT izaicinājums 2019” organizē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs” ar Ventspils pilsētas domes atbalstu. Konkursa veiksmīgai norisei ir izveidots plašs sadarbības partneru un draugu tīkls: Ventspils Augstskola, Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde, Ventspils Jaunrades nams, Network of innovative informal education for YOUTH (INPUT), Information Technology Foundation for Education (HITSA), izglītības organizācija MTÜ Nuti-Võlur, IT izglītības fonds start(it), Accenture Latvija un Latvijas spēļu izstrādātāju asociācija.
Konkursu atbalsta: LIKTA, Skola 2030, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Iespējamā misija, eTwinning.