Aicinām uz Vecāku dienu tiešsaistē

13.01. 2021. plkst.17.00 – 20.00 “Siguldas Valsts ģimnāzijas pedagogu un vecāku sarunas tiešsaistē”

Plkst.17. 00 – 17. 30 – Tiešsaistes tikšanās vecākiem  ar klases audzinātāju.

Vecāki, Jūs e-klases pastā no klases audzinātāja saņemsiet Google Meet pieslēgšanās saiti par laiku no plkst.17. 00 līdz 17. 30. Lai pieslēgtos kā autorizēts lietotājs, ieteicams vispirms atvērt sava skolēna …..@svg.lv ( skolas) e-pastu un tad atvērt e-klases pastā esošo saiti.

Plkst.17. 30 – 20. 00 –  individuālās tiešsaistes  tikšanās vecākiem ar mācību priekšmetu pedagogiem un izglītības iestādes vadību

 Vecāki, Jūs savu vēlmi par individuālu tikšanos nosūtiet konkrētam mācību priekšmeta pedagogam vai direktoram, vietniekiem, ar kuru vēlaties tikties, e-klases pastā līdz 12.01.2021. plkst. 15.00, norādot arī vēlamo tikšanās laiku vai laika intervālu. Plānotais sarunas ilgums apmēram 10 min. Jāņem vērā, ka atliekot pieteikšanos uz pēdējo dienu var nebūt iespējas izvēlēties laiku!

Tikšanās konkrētu laiku, pedagogs apstiprinās e-klases pastā, nosūtot Jums pieslēgšanās saiti. Lai pieslēgtos kā autorizēts lietotājs, ieteicams vispirms atvērt sava skolēna …..@svg.lv ( skolas) e-pastu un tad atvērt e-klases pastā esošo saiti.

 Uz tikšanos tiešsaistē!

 

 

 

One thought on “Aicinām uz Vecāku dienu tiešsaistē

  1. Atpakaļ ziņojums: tinder wont let me upload photos

Comments are closed.