Mūsu komanda “5 Hz” iegūst 2. vietu konkursa “FIZMIX Eksperiments” fināla kārta

AS “Latvenergo” organizētā skolēnu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” fināla kārta ir noslēgusies. 22. aprīlī par erudītākās komandas titulu un vērtīgām balvām cīnījās 7 komandas no visiem Latvijas reģioniem: Vidzemes, Latgales, Kurzemes, Zemgales, Rīgas reģiona un Rīgas. Komandām fināla kārtā bija jāveic gan teorētiski, gan eksperimentāli uzdevumi par zaļo fiziku. Izvērtējot uzdevumos iesniegtās atbildes, tika noskaidroti konkursa 26. sezonas uzvarētāji. 

Lepojamies, izsakām pateicību un sveicam mūsu skolas komandu, kuru no 1. vietas iegušanas šķīra tikai 1 punkts. Malači!

2.   vietu ieguva komanda “5 Hz”, Siguldas Valsts ģimnāzija (14 punkti)

Komandas dalībnieki – Dārta Urbanoviča, Viktorija Sedova, Bruno Polis, Jānis Marcinkēvičš, Roberts Kanajevs-Salnais, skolotājs Jānis Bukins.

Pirmo reizi konkursa vēsturē tika apbalvots arī “FIZMIX Skolotājs 2021”. Konkursā pieteikumus iesniedza 90 skolotāji, kurus žūrija vērtēja 5 kategorijās. Vienādu punktu skaitu, titulu un galveno balvu ieguva skolotāja Agita Mače no Nīcas vidusskolas un Jānis Bukins no Siguldas Valsts ģimnāzijas. Apsveicam! 

Vairāk par konkursu un rezultātiem lasi šeit