Aicinām piedalīties uzņēmējdarbības veicināšanas konkursā “Bizness24h”

Jau 14. reizi Banku augstskolas Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu, Swedbank, Nordic Group un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizē uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu “Bizness24h”. 2021.gadā konkurss “Bizness 24h” ieguva Eiropas Komisijas nacionālā uzvarētāja balvu par jauniešu uzņēmēja gara veicināšanu.

Aicinām  audzēkņus piedalīties!

Lai uzzinātu vairāk par konkursu “Bizness24h”, piedāvājumu skolotājiem un ieguvumiem, ko jūsu audzēkņi saņems piedaloties konkursā, aicinām Jūs uz tikšanos 2022.gada 6.janvārī plkst. 15.00 Zoom vidē. Lai piedalītos šajā tikšanās reizē aicinām aizpildīt pieteikšanās anketu.

Mums ir lielisks piedāvājums arī skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam, un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un sniegsim skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Sīkāka informācija – http://bizness24h.lv/piedavajums-skolotajiem/

Par “Bizness 24h 2022”

Konkurss “Bizness24h” sniedz lielisku iespēju ieskatīties reālā biznesa vidē un attīstīt biznesa domāšanu, kā arī inovatīvu pieeju jauniem risinājumiem. Tā galvenais mērķis ir izglītot un iedvesmot jauniešus (vecumā no 15 līdz 25 gadiem), attīstīt to talantus, kā arī iedrošināt savu ideju realizēšanā, iegūstot praktisku pieredzi uzņēmējdarbības jomā. Konkurss norisināsies attālināti, tāpēc tajā viegli un ērti būs iespēja piedalīties, atrodoties jebkurā Latvijas vai pasaules vietā.

Arī šogad konkurss norisināsies 2 kārtās. 2022. gada 2. februārī norisināsies konkursa 1. kārta – “Gadījuma izpēte” jeb “Business case study”-, kurā dalībniekiem tiks uzticēta kāda aktuāla Swedbank problēma, kurai jauniešiem dienas laikā būs jārod risinājums. Uz konkursa 2. kārtu tiks aicinātas spējīgākās 100 komandas, kurām tiks dota unikāla iespēja Latvijā praktiski apgūt e-komercijas un tiešsaistes pārdošanas prasmes.

Lai pieteiktos konkursam, dalībniekiem jāizveido 3 cilvēku komanda un jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa, ko atradīsiet šeit. Pieteikšanās konkursam ir atvērta līdz 2022. gada 26. janvārim. Dalība konkursā ir bez maksas.

Video https://www.youtube.com/watch?v=6vcyEKihTcM

Informāciju par konkursu un konkursa pieteikuma anketu atradīsiet arī mūsu mājaslapā http://bizness24h.lv/ , kā arī par aktualitātēm ir iespēja uzzināt Facebook lapā https://www.facebook.com/Bizness24h/