Karjera

Inese Zlaugotne
Karjeras konsultante
Otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība, Ekonomikas un uzņēmējdarbības skolotāja kvalifikācija
inese.zlaugotne@svg.lv

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā skolēniem sagatavoties studijām laikus un pilnveidot savu izpratni par starptautiskām norisēm un uzņēmējdarbību. Pielikumā sūtām plakātu ar lūgumu to pārsūtīt skolām, lai informētu skolēnus un mācībspēkus par piedāvātajām iespējām:

  • Apmeklēt sagatavošanās kursus studiju programmām “Politika un politiskā komunikācija”, “Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas”,“Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika”, “Starptautiskais mārketings un reklāma”, un “Starta uzņēmējdarbības vadība”,
  • Sagatavoties studijām RSU un iegūt zināšanas par diplomātiju, politikas zinātni un uzņēmējdarbību,
  • Mācīties un iedvesmoties no jomas profesionāļiem, kuri darbojas politikā, pētniecībā,  ārpolitikā un uzņēmējdarbībā.

Kursu norise: 3. februāris – 14 aprīlis, sestdienās

Kursiem var pieteikties līdz 17. februārim!

Pieteikšanās un papildu informācija http://www.rsu.lv/studiju-iespejas/sagatavosanas-kursi vai 67409171

***************************************

Lai pieteiktos “ēnot” Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas sekretāru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāra biedru Gunāru Kūtri, kā arī parlamenta deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz šī gada 6.feburārim uz e-pastu pasakumi@saeima.lv jānosūta aizpildīta motivācijas vēstule un pieteikumu anketa. Motivācijas vēstulē jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlies ēnot un kāpēc vēlies piedalīties Ēnu dienā Saeimā, bet anketā jānorāda informācija par sevi.

Aicinām iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu

Saeimas darbinieku sarakstu

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā.