Esi SVĢ izglītojamo padomē!

Mūsu skolā jau vairākus gadus darbojas izglītojamo padome. Arī šis gads nebūs izņēmums, tāpēc, ja Tu esi 9.-12. klašu skolēns ar neizsmeļamiem ideju resursiem, brīvo laiku un iedvesmu, mēs, izglītojamo padome, Tevi gaidīsim! Piesakies izglītojamo padomes vēlēšanām un kļūsti par vienu no mums!

Piedaloties izglītojamo padomes vēlēšanās, Tu vari ietekmēt mūsu skolas dzīvi!

Pieteikšanās norit no 30.septembra līdz 4.oktobra vakaram, jebkurš skolēns no 9. līdz 12.klasei var pieteikties, atbildot uz pāris jautājumiem, kurus redzēs visi skolas skolēni un skolotāji, balsojot par jauno skolas izglītojamo padomi.

Pieteikšanās aizpildot šo veidlapu:

https://docs.google.com/forms/d/1oeKVwmcf_5bN_YyXHeQdNRxDewOROiKUbf4JA8yybR4/viewform?edit_requested=true

2 thoughts on “Esi SVĢ izglītojamo padomē!

Comments are closed.