Pasaules skolu čempionātā pludmales volejbolā Itālijā startēs SVĢ zēnu komandas

Siguldas Valsts ģimāzijas zēnu pludmales volejbola komandas piedalīsies Pasaules skolu čempionātā pludmales volejbolā

San Vito Lo Capo, Itālijā 3. – 10. oktobrim norisināsies ISF Pasaules skolu čempionāts pludmales volejbolā. Dalību pasaules skolu čempionātā pieteikušas 19 valstu delegācijas: Argentīna, ASV, Brazīlija, Čīle, Franču Polinēzija, Horvātija, Igaunija, Jaunzēlande, Indija, Itālija, Ķīna, Latvija, Nepāla, Nīderlande, Polija, Puertoriko, Slovēnija, Ungārija,Vācija.

Latviju Pasaules skolu čempionātā trijās vecuma grupās pārstāves Siguldas VĢ zēnu pludmales volejbola komandas.

Latvijas delegācijas sastāvs:

Jaunākā vecuma grupa (2005.-2007. g. dz.)

GUSTAVS AUZIŅŠ                                        GABRIĒLS KOKINS

Vidējā vecuma grupa (2003.-2004. g. dz.)

SANDIJS SUHĀNOVS                            MARTINS DĀVIS VĒVERS

Vecākā vecuma grupa (2001. -2002. g. dz.)

RENĀRS KNĒŽA                              MĀRTIŅŠ AUZIŅŠ                            KRISTAPS LIEPA

delegācijas vadītājs                                skolotājs

RŪDOLFS KALVĀNS                           NORMUNDS ŠULTE

2017. gadā, piedaloties Pasaules skolu čempionātā pludmales volejbolā Franču Polinēzijā, jaunākajā vecuma grupā Martins Dāvis Vēvers un Sandijs Suhānovs izcīnīja augsto 2. vietu, vidējā vecuma grupā Mārtiņš Auziņš, Kristaps Liepa un Ralfs Balodis ieguva 10. vietu.  Vasarā zēni ir cītīgi gatavojušies un piedalījušies sacensībās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā: U-15 vecuma grupā Gustavs Auziņš un Gabriēls Kokins Latvijas Jaunatnes čempionāta posmos un finālsacensībās izcīnīja 1. vietu,  jauniešu turnīros Igaunijā, Lietuvā izcīnīja 1. vietas un Polijā izcīnīja 3. vieta.

U-17 vecuma grupā Martins Dāvis Vēvers un Sandijs Suhānovs Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīnīja 2. vietu, Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensībās izcīnīja 3. vietu, jauniešu turnīros Igaunijā izcīnīja 1. vietu un Polijā izcīnīja 5. vietu.

U-19 vecuma grupā Mārtiņš Auziņš un Kristaps Liepa Latvijas Jaunatnes čempionāta posmā Ventspilī izcīnīja 1. vietu, jauniešu turnīrā Igaunijā izcīnīja 2. vietu. Renārs Knēža un Mārtiņš Auziņš Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensībās izcīnīja 5. vietu.

Veiksmīgus startus zēniem sacensībās! Atbalstām savējos!

3 thoughts on “Pasaules skolu čempionātā pludmales volejbolā Itālijā startēs SVĢ zēnu komandas

1. Atbalsojums: tinder payment
  2. Atbalsojums: vip bei lovoo