Valters Veinbergs un Simona Lāčplēse izcīna ceļazīmi uz Latvijas skolu šaha olimpiādes finālu

SVĢ 10. klases audzēknis Valters Veinbergs izcīnīja 2.vietu Vidzemes reģiona Skolu šaha olimpiādē, iegūstot 6 punktus no 7 iespējamiem. Olimpiādē 5.-12.klašu audzēkņi šaha partijas izspēlēja vienā grupā, bet atlase uz Latvijas skolu šaha olimpiādes finālu tika veikta atsevišķi zēniem un meitenēm un 5.-8.klašu un 9.-12.klašu grupās. Trīs labākie šahisti no katras grupas dosies uz Rīgu, kur 15.maijā norisināsies valsts olimpiāde. Līdzās Valteram šajā grupā vēl veiksmīgi startēja sekojoši šaha pulciņa biedri:

9.-12.klašu grupā:

Gustavs Melngalvis (10.klase) – 4,5 punkti no 7, 4.vieta zēnu konkurencē

Jānis Pipars (11.klase) – 3 punkti no 7, 6.vieta zēnu konkurencē

Veiksmīgi 5.-8.klašu meiteņu turnīrā nostartēja Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.klases audzēkne Simona Lāčplēse un izcīnīja 2.vietu, līdz ar to izcīnot ceļazīmi uz valsts finālsacensībām Rīgā. Simona izcīnīja 3 punktus no 7 cīnoties kopā ar 5.-12.klašu zēniem, bet augstāku rezultātu no meiteņu vidus uzrādīja tikai olainiete Nikola Kellija.